m
Line 1: Line 1:
 
== Úvod ==
 
== Úvod ==
  
Jeden-dva odstavce o katedre.
+
Vitajte na stránkach Katedry aplikovanej informatiky, [http://www.fmph.uniba.sk/ Fakulty matematiky, fyziky a informatiky], [http://www.uniba.sk/ Univerzity Komenského] v Bratislave, jednej z troch informatických katedier (zvyšné dve sú [http://www.dcs.fmph.uniba.sk/ Katedra informatiky] a [http://www.edi.fmph.uniba.sk/ Katedra základov a vyučovania informaitky]). Zabezpečujeme [[Education|štúdijné programy]] v Aplikovanej informatike na bakalárskej i magisterskej úrovni. [[Research|Výskumné aktivity]] zameriavame na oblasti Počítačovej grafiky a videnia, Umelej inteligencie a Kognitívnych vied a Deklaratívneho programovania.
  
Posledne tri zaujimave oznamy s _vybranymi_ fotografiami
+
Vybrané posledné [[News|oznamy]]:
z nedavnych vyskumnych alebo vyukovych podujati
+
* [http://www.fmph.uniba.sk/fileadmin/user_upload/editors/aktualne/kalendar/200809/HabIn/Sramek.pdf Verejná inauguračná prednáška doc.Ing.Miloša Šrámka, PhD., 18. septembra, 13:00]
 +
* Nové stránky katedry, 29. autusta 2008
 +
* [[Diploma theses defense, June 3rd 2008|Obhajoba diplomových prác, 3. júna 2008]]
  
 
[[About DAI|Viac informácii o katedre...]]
 
[[About DAI|Viac informácii o katedre...]]
 +
 +
{{Pata}}

Revision as of 18:30, 24 August 2008

Úvod

Vitajte na stránkach Katedry aplikovanej informatiky, Fakulty matematiky, fyziky a informatiky, Univerzity Komenského v Bratislave, jednej z troch informatických katedier (zvyšné dve sú Katedra informatiky a Katedra základov a vyučovania informaitky). Zabezpečujeme štúdijné programy v Aplikovanej informatike na bakalárskej i magisterskej úrovni. Výskumné aktivity zameriavame na oblasti Počítačovej grafiky a videnia, Umelej inteligencie a Kognitívnych vied a Deklaratívneho programovania.

Vybrané posledné oznamy:

Viac informácii o katedre...

Šablóna:Pata