(New page: Freemap/OpenStreetMap je projekt, ktorého cieľom je vytvoriť slobodnú mapu sveta. Okrem samotnej mapy potrebuje aj vhodné nástroje. Na stránke http://wiki.freemap.sk/WishList je ni...)
 
Line 1: Line 1:
Freemap/OpenStreetMap je projekt, ktorého cieľom je vytvoriť slobodnú mapu sveta. Okrem samotnej mapy potrebuje aj vhodné nástroje. Na stránke  http://wiki.freemap.sk/WishList je niekoľko návrhov možných tém pre študentov (náročnosť a zameranie jednotlivých bodov je rôzne).  
+
Freemap/OpenStreetMap je projekt, ktorého cieľom je vytvoriť slobodnú mapu sveta. Okrem samotnej mapy potrebuje aj vhodné nástroje. Na stránke  http://wiki.freemap.sk/WishList je niekoľko návrhov možných tém pre študentov (náročnosť a zameranie jednotlivých bodov je rôzna, sú vhodné pre bakalárky aj diplomovky).
 +
 
Kontakt: Michal.Palenik Image:zavinac.gif|@ freemap.sk
 
Kontakt: Michal.Palenik Image:zavinac.gif|@ freemap.sk

Revision as of 13:38, 31 July 2009

Freemap/OpenStreetMap je projekt, ktorého cieľom je vytvoriť slobodnú mapu sveta. Okrem samotnej mapy potrebuje aj vhodné nástroje. Na stránke http://wiki.freemap.sk/WishList je niekoľko návrhov možných tém pre študentov (náročnosť a zameranie jednotlivých bodov je rôzna, sú vhodné pre bakalárky aj diplomovky).

Kontakt: Michal.Palenik Image:zavinac.gif|@ freemap.sk