Difference between revisions of "Arduino"

From Digitálne technológie výroby
Jump to: navigation, search
m
m
Line 3: Line 3:
 
== Cvičenie k poštovej zásielke ==
 
== Cvičenie k poštovej zásielke ==
  
Ak Vám prišla už zásielka, nájdite si 2h času, vytiahnite balíček, popozerajte si videá a niečo, čo sa Vám podarí, nafoťte, alebo nafilmujte a nahrajte do zdieľaného priečinka, aby sme videli, že ste s tým pracovali. Videá sú jednak na youtube a jednak priamo downloadovateľné (odporúčam použiť [https://www.videolan.org/vlc/download-windows.html VLC Player] na prezeranie)
+
Ak Vám prišla už zásielka, nájdite si 2h času, vytiahnite balíček, popozerajte si videá a niečo, čo sa Vám podarí, nafoťte, alebo nafilmujte a nahrajte do zdieľaného priečinka, aby sme videli, že ste s tým pracovali. Videá sú jednak na youtube a jednak priamo downloadovateľné (odporúčam použiť [https://www.videolan.org/vlc/download-windows.html VLC Player] na prezeranie). YouTube videá sú zoradené priamo v play liste, takže môžete ísť aj tadiaľ: [https://www.youtube.com/playlist?list=PLj3D8Tuxbv0iRCHtQZmYrEdKM7nValx3T Arduino cvičenie - playlist]
  
 
* [https://youtu.be/BlKwykd1Tw0 obsah zásielky] ([https://kempelen.dai.fmph.uniba.sk/arduino-cvicenie/01_prehlad_zasielky.3gp 3GP] 1.5 GB)
 
* [https://youtu.be/BlKwykd1Tw0 obsah zásielky] ([https://kempelen.dai.fmph.uniba.sk/arduino-cvicenie/01_prehlad_zasielky.3gp 3GP] 1.5 GB)

Revision as of 08:25, 15 April 2020

Pozri tiež: Arduino - starší návod

Cvičenie k poštovej zásielke

Ak Vám prišla už zásielka, nájdite si 2h času, vytiahnite balíček, popozerajte si videá a niečo, čo sa Vám podarí, nafoťte, alebo nafilmujte a nahrajte do zdieľaného priečinka, aby sme videli, že ste s tým pracovali. Videá sú jednak na youtube a jednak priamo downloadovateľné (odporúčam použiť VLC Player na prezeranie). YouTube videá sú zoradené priamo v play liste, takže môžete ísť aj tadiaľ: Arduino cvičenie - playlist