Line 25: Line 25:
 
'''Skupiny:'''
 
'''Skupiny:'''
  
AVENGERS: Viktor Kuruc, Paula Schichmanová, Mária Stasinková, Adam Horváth
+
AVENGERS: Viktor Kuruc, Paula Schichmanová, Mária Stasinková, Adam Horváth (P)
  
HAPPY 3 FRIENDS: Rastislav Kamenický, Michal Piovarči, Mário Hurtoš
+
HAPPY 3 FRIENDS: Rastislav Kamenický, Michal Piovarči, Mário Hurtoš (S)
 
---------------------------------------------------------------------
 
---------------------------------------------------------------------
 
== 3. Rozpoznanie stromov podľa listov ==
 
== 3. Rozpoznanie stromov podľa listov ==
Line 42: Line 42:
 
'''Skupiny:'''
 
'''Skupiny:'''
  
Alžbeta Svitková, Lukáš Dilik, Michal Vozný
+
Alžbeta Svitková, Lukáš Dilik, Michal Vozný (S)
  
Ján Pajan, Jakub Dobeš, Tomáš Vajda, Ľubomír Hrzič  
+
Ján Pajan, Jakub Dobeš, Tomáš Vajda, Ľubomír Hrzič (S)
 
---------------------------------------------------------------------
 
---------------------------------------------------------------------
 
== 4. Rozpoznanie Samsung/iPhone ==
 
== 4. Rozpoznanie Samsung/iPhone ==
Line 60: Line 60:
 
'''Skupiny:'''
 
'''Skupiny:'''
  
ROOFBOP: Jana Pernecká, Martin Ludwig, Marián Rusnák, Richard Halčin
+
ROOFBOP: Jana Pernecká, Martin Ludwig, Marián Rusnák, Richard Halčin (S)
 
---------------------------------------------------------------------
 
---------------------------------------------------------------------
 
== 5. Rozoznanie japonských znakov ==
 
== 5. Rozoznanie japonských znakov ==
Line 75: Line 75:
 
'''Skupiny:'''
 
'''Skupiny:'''
  
NINDŽA A.TEAM: Denisa Najnerová, Tibor Stanko, Ivan Halahovets, Martin Hruben
+
NINDŽA A.TEAM: Denisa Najnerová, Tibor Stanko, Ivan Halahovets, Martin Hruben (P)
  
REPOLERO: Peter Rogožník, Marína Madová, Patrícia Franková
+
REPOLERO: Peter Rogožník, Marína Madová, Patrícia Franková (S)
 
---------------------------------------------------------------------
 
---------------------------------------------------------------------
 
== 6. Rozoznanie tigra a leoparda ==
 
== 6. Rozoznanie tigra a leoparda ==
Line 92: Line 92:
 
'''Skupiny:'''
 
'''Skupiny:'''
  
Ján Hledík, Petra Gottlieberová, Juraj Šipold, Jakub Košinár
+
Ján Hledík, Petra Gottlieberová, Juraj Šipold, Jakub Košinár (Š)
  
Matej Fandl, Eliška Pätoprstá, Vladimír Magyar
+
Matej Fandl, Eliška Pätoprstá, Vladimír Magyar (Š)
 
---------------------------------------------------------------------
 
---------------------------------------------------------------------
 
== 7. Rubiková kocka ==
 
== 7. Rubiková kocka ==
Line 110: Line 110:
 
'''Skupiny:'''
 
'''Skupiny:'''
  
Ďurica Tomáš, Juraj Jurči, Martin Jambor  
+
Ďurica Tomáš, Juraj Jurči, Martin Jambor (S)
  
Michal Bubnár, Michal Hozza, Matej Kopernický
+
Michal Bubnár, Michal Hozza, Matej Kopernický (Š)
 
---------------------------------------------------------------------
 
---------------------------------------------------------------------
 
== BONUS Segmentácia ciev v oku ==
 
== BONUS Segmentácia ciev v oku ==
Line 125: Line 125:
  
 
'''Skupiny:'''
 
'''Skupiny:'''
 +
 +
----------------------------------------------------------------------
 +
'''Vysvetlivky'''
 +
 +
P - pondelková skupina
 +
 +
S - Streda
 +
 +
Š - štvrtok
 +
 +
M - mix

Revision as of 14:39, 4 October 2012

1. Segmentácia ciev v oku

Vstup: snímky oka

Výstup: obraz so segmentovanými cievami

Náročnosť:

  • vstup
  • použité metódy
  • úspešnosť segmentovania

Skupiny:


2. Rozpoznanie vlajok

Vstup: fotografie/obrázky vlajok

Výstup: určenie krajiny, ktorej vlajka patrí

Náročnosť:

  • vstup (foto/obrázok/viacero vlajok na obrázku)
  • použité metódy
  • úspešnosť rozpoznávania

Skupiny:

AVENGERS: Viktor Kuruc, Paula Schichmanová, Mária Stasinková, Adam Horváth (P)

HAPPY 3 FRIENDS: Rastislav Kamenický, Michal Piovarči, Mário Hurtoš (S)


3. Rozpoznanie stromov podľa listov

Vstup: fotografie listov /stromov / skupiny listov

Výstup: rozpozanie listov/stromov, ktorým listy patria

Náročnosť:

  • viac typov listov
  • fotografie stromov
  • úspešnosť

Skupiny:

Alžbeta Svitková, Lukáš Dilik, Michal Vozný (S)

Ján Pajan, Jakub Dobeš, Tomáš Vajda, Ľubomír Hrzič (S)


4. Rozpoznanie Samsung/iPhone

Vstup: fotografia mobilu

Výstup: rozpoznanie jeho typu

Náročnosť:

  • osvetlenie
  • viacero mobilov
  • iné objekty na fotografii
  • úspešnosť

Skupiny:

ROOFBOP: Jana Pernecká, Martin Ludwig, Marián Rusnák, Richard Halčin (S)


5. Rozoznanie japonských znakov

Vstup: fotografia/obrázok znaku

Výstup: rozpoznanie objektu

Náročnosť:

  • použité vstupy
  • metódy
  • úspešnosť

Skupiny:

NINDŽA A.TEAM: Denisa Najnerová, Tibor Stanko, Ivan Halahovets, Martin Hruben (P)

REPOLERO: Peter Rogožník, Marína Madová, Patrícia Franková (S)


6. Rozoznanie tigra a leoparda

Vstup: fotografia

Výstup: rozpoznanie druhu zvieraťa

Náročnosť:

  • vstup
  • použité metódy
  • úspešnosť rozpoznania

Skupiny:

Ján Hledík, Petra Gottlieberová, Juraj Šipold, Jakub Košinár (Š)

Matej Fandl, Eliška Pätoprstá, Vladimír Magyar (Š)


7. Rubiková kocka

Vstup: čo najmenej fotografií Rubikovej kocky

Výstup: rekonštrukcia kocky (napr. „plášť“, ktorého farby zodpovedajú farbám na odfotenej kocke, textový výpis farieb kocky)

Náročnosť:

  • počet fotografií
  • použité metódy
  • úspešnosť

Skupiny:

Ďurica Tomáš, Juraj Jurči, Martin Jambor (S)

Michal Bubnár, Michal Hozza, Matej Kopernický (Š)


BONUS Segmentácia ciev v oku

Vstup: video

Výstup: počet žmurknutí, zobrazenie na videu, kedy a kde osoba žmurkne

Náročnosť:

  • rozlišovať rôzne typy žmurknutí
  • natočenie osoby

Skupiny:


Vysvetlivky

P - pondelková skupina

S - Streda

Š - štvrtok

M - mix